Pieniądze

Jeśli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają, to mi je oddajcie.

Jules Renard

Błyskawiczna pożyczka jedynie przez SMS

konto bankowe

Autor: Szymon | Kategoria: Chwilówki SMS

Dużo firm udzielających pożyczek podkreśla w kampaniach reklamowych szybkość z jaką wydawana jest decyzja o udzieleniu kredytu oraz szybkość przelania gotówki na nasze konto. Jednak reklamy mało kiedy są prawdziwe. W prawdziwym świecie czas udzielenia kredytu w takich firmach jest dość długi. Jedyną prawdziwą szybką metodą na pożyczkę są pożyczki udzielane przez.

Kredyt przez SMS to oferta kredytowa, która umożliwia nam wysłanie wniosku o kredyt poprzez wiadomość SMS. W rzeczywistości wygląda to tak, że w treści wiadomości SMS wpisujemy swoje dane (imię i nazwisko, pesel i numer konta) i wysokość pożyczki i wysyłamy go pod podany numer. W odpowiedzi nawet w pięć minut gotówka przyjdzie na nasze konto.

Więcej o tym jak wygląda wysyłanie wniosku o kredyt SMS możecie poczytać tutaj: http://pozabankowiec.pl/459/chwilowka-sms-soho-credit-vs-mini-credit/.

konto bankowe

Jest to niezwykle szybki sposób na zaciągnięcie kredytu. O tego typu kredyt jesteśmy w stanie się starać nawet w godzinach nocnych gdy potrzebujemy środków finansowych na już. Jednak wszystko co ma swoje zalety posiada też i wady. Tutaj minusem są małe kwoty o jakie możemy się starać. Zazwyczaj nie są one większe od kilkuset złotych.