Pieniądze

Jeśli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają, to mi je oddajcie.

Jules Renard

Pożyczki SMS

Gotówka

Autor: Szymon | Kategoria: Chwilówki SMS

Kredyty zaciągane przez SMS zyskują coraz większą sławę, z tego powodu postaram się je opisać w tym dziale, aby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Najistotniejszą zaletą takich pożyczek jest niezwykła prostota ich zaciągnięcia. Wystarczy wysłać kilka smsów i pieniądze znajdą się na naszym koncie. Niestety w momencie kiedy taka forma pożyczki debiutowała na rynku cena tego typu kredytu była bardzo wysoka, dlatego bardzo dużo ludzi zraziło się do pożyczki przez SMS.

Powinniśmy jednak wiedzieć, że sytuacja ta uległa zmianie i pożyczki SMS mają już oprocentowanie podobne do zwykłych chwilówek. Można się o tym przekonać przeglądając stronę www: pozabankowiec.pl/51/tanszy-e-handel-i-tania-pozyczka-sms-kredyt/.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie powinniśmy unikać tego typu kredytów i możemy je wykorzystywać gdy zabraknie nam gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną firmę, która oferuje takie kredyty powinniśmy zrobić analizę rynku, ponieważ różnice w ofertach poszczególnych firm są niezwykle duże.

Gotówka

Powinniśmy też pamiętać, że kredyty SMS są przyznawane na bardzo krótki czas. Zazwyczaj na 1 miesiąc. Oczywiście istnieje opcja przedłużenia terminu spłaty, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami.