Pieniądze

Jeśli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają, to mi je oddajcie.

Jules Renard

Plusy debetu na rachunku bankowym

Pożyczki

Autor: Szymon | Kategoria: Kredyty

Kredyty bankowe to dobry sposób na nabycie droższych produktów albo zachowanie płynności finansowej w czasie miesięcy bez dochodu. Jednak częste wnioskowanie o kredyt jest dość problematyczne, ponieważ jest związane z koniecznością wizyt w banku i każdorazowo podpisywania umów. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest debet na rachunku osobistym.

Debet na koncie osobistym daje nam możliwość skorzystania z środków, których nie posiadamy, czyli teoretycznie debet działa jak pożyczka. Jednak po zapasowe pieniądze możemy sięgnąć w dowolnym czasie bez konieczności kontaktu z bankiem oraz oczekiwania na decyzję o kredycie. Starczy, że raz podpiszemy umowę o debet na osobistym i będziemy mogli z niego korzystać przez wiele lat.

Pożyczki

Ponadto debet na koncie bankowym ma także inne plusy. Najważniejszą zaletą jest małe oprocentowanie zadłużenie. Dzięki czemu koszt pożyczki w postaci debetu jest o wiele mniejszy niż koszt normalnego kredytu gotówkowego. Plusem jest też brak konieczności spłaty takiego zadłużenia w każdym miesiącu. Jest to równoznaczne z tym, że możemy w tej chwili zadłużyć się, a uregulować ten dług dopiero za kilkanaście miesięcy.

Jednak debet na rachunki bankowym nie wszystkim będzie odpowiadał. Takim osobom polecam pożyczkę Bocian: bocian pożyczki oponie