Pieniądze

Jeśli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają, to mi je oddajcie.

Jules Renard

Kalkulator kredytowy ? bardzo dobry doradca finansowy

środki finansowe

Autor: Szymon | Kategoria: Kredyty

Zaledwie kilka lat wstecz zanim wzięliśmy większą pożyczkę odwiedzaliśmy doradce kredytowego, który znalazł dla nas najtańszą ofertę bankową. Czasy jednak znacząco się zmieniły i to czym nie tak dawno zajmowali się doradcy możemy zrobić sami w kilkanaście minut korzystając z najnowszych technologii. W tej sytuacji niezastąpione są kalkulatory kredytowe.

Kalkulatory kredytowe znajdziemy na witrynach www banków. Dzięki opisywanym kalkulatorom niezwykle łatwo obliczymy comiesięczną ratę pożyczki bankowej oraz ostateczny koszt pożyczki. Natomiast z tymi informacjami błyskawicznie wybierzemy najlepszą ofertę kredytową. Oczywiście dzięki temu, że wszystko zrobimy sami nie zostaniemy zmuszeni do płacenia prowizji pośrednikowi, czyli nasz kredyt bankowy będzie o wiele tańszy.

środki finansowe

Warto szukać kalkulatorów kredytowych na niezależnych stronach www, gdyż w tego typu miejscach kalkulatory wyliczają raty oraz koszta dla wszelkich dostępnych kredytów bankowych. Dzięki czemu nie będziemy zmuszeni szukać kalkulatorów na poszczególnych stronach internetowych banków, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu.

Jednak kalkulator kredytowy nie da nam wszystkich informacji o pożyczce, niezwykle istotne są także opinie klientów, którzy już zaciągali dane kredyty, a te możecie znaleźć na tej stronie: http://pozabankowiec.pl/389/sms-opinie-firmie-produkcie-parabank-pozyczka-pozabankowa/