Pieniądze

Jeśli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają, to mi je oddajcie.

Jules Renard

Kiedy starać się o kredyt bankowy?

Doradca

Autor: Szymon | Kategoria: Kredyty

Pożyczki bankowe to doskonały sposób na pokrycie niespodziewanych, lecz pilnych wydatków. Jednak zanim weźmiemy kredyt bankowy musimy uświadomić sobie, że wiąże się on z dość sporymi wydatkami. Oprocentowanie pożyczek bankowych pomimo iż jest na najniższym poziomie od kilku lat to ciągle jest spore. Decydując się na pożyczkę gotówkową z kilkuletnim terminem spłaty będziemy zmuszeni spłacić nawet raz więcej niż pożyczyliśmy. Dlatego musimy sięgać po kredyty dopiero w ostateczności.

Zanim weźmiemy pożyczkę bankową powinniśmy poszukać gotówki w innych miejscach, np. u rodziny. Pożyczka u rodziny ma ten plus, że musimy oddać tyle samo ile pożyczyliśmy. Dzięki czemu jest to całkiem bezpłatna forma kredytu, ale niestety nie wszyscy możemy sobie na nią pozwolić. Gdy nikt z znajomych nie pożyczy nam pieniędzy prawdopodobnie będziemy musieli udać się do banku.

Doradca

Gdy jednak nie wyobrażasz sobie innej możliwości od wzięcia pożyczki to polecam Ci pożyczkę Optima. Witryna: pozabankowiec.pl/370/tanie-swieta-pozyczka-poza-bankiem-oferta-optima-pozyczki/ zawiera wszystkie dane jakie potrzebujesz o tym kredycie.

Oczywiście warto też zastanowić się czy faktycznie potrzebujemy kredytu. Gdy wydatek nie jest pilny dużo lepiej zaczekać kilka miesięcy i przez ten czas odłożyć odrobinę pieniędzy. Jest to dużo lepsze rozwiązanie, ale tak samo jak z pożyczką od znajomych, nie za każdym razem jest to możliwe.